tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

Adrianna Łucka z klasy 4A oraz Sandra Bednarek z klasy 5B zostały laureatkami Powiatowego Konkursu Poetyckiego „Koszalińska Niezapominajka” 2019

10 maja 2019r. w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbył się 10 finał „Koszalińskiej Niezapominajki”. Uczennice pod kierunkiem polonistki Pauliny Preckajło napisały utwory poetyckie dotyczące pozytywnych uczuć, które zostały nagrodzone i opublikowane w wydawnictwie okolicznościowym. Laureatki otrzymały nagrody książkowe i po trzy egzemplarze tomików wierszy. Serdecznie gratulujemy naszym młodym poetkom sukcesu literackiego! Cieszymy się, że tak godnie reprezentują naszą szkołę w środowisku lokalnym. Paulina Preckajło

w 1

w 2

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl