tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

W naszej szkole jak co roku odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Niepodległości. 8 XI obejrzeliśmy przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy VI B według scenariusza autorstwa pani Sylwii Czapskiej – nauczycielki historii. Przedstawienie uświetnił swą obecnością chór szkolny pod batutą pani Beaty Brzezińskiej, który wykonał szlagiery II Rzeczpospolitej m.in.: „O mój rozmarynie”, „Pieśń Legionów”, „Rotę”    i wiele innych pięknych polskich pieśni patriotycznych. To samo przedstawienie mieliśmy okazję zaprezentować 12 listopada w Klubie Spółdzielni Mieszkaniowej „Nasz Dom”. Przedstawienie obejrzeli mieszkańcy osiedla, nasi rodzice i rówieśnicy. Była to świetna, żywa lekcja historii, która przypomniała    o jakże tragicznych dla Polski rozbiorach i walce o niepodległość którą wywalczyliśmy w 1918 roku.

 

 Dzie niepodlegoci obraz1

 

Dzie niepodlegoci obraz3

 

Dzie niepodlegoci obraz4

 

 Dzie niepodlegoci obraz5

 

Dzie niepodlegoci obraz6

 

 

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl