tel.: (094)340-20-36 lub 342-56-31 fax (094)340-20-36

sp10koszalin@wp.pl ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

26 września uczniowie SP 10 uczestniczyli w obchodach Europejskiego Dnia Języków. Z tej okazji na lekcjach języka angielskiego uczniowie omawiali zagadnienia kulturowe, wykonywali flagi państw europejskich, a także mieli okazję poznać różne twory językowe jak na przykład anagramy i palindromy. Ogłoszono również konkurs na najlepszy komiks napisany w języku angielskim, który miał pokazać, w jaki sposób nasi uczniowie komunikują się w tym języku.

 

Wyróżniono prace:

I miejsce - Iga Bartosik z klasy IV b

II miejsce - Filip Bochra z klasy VI a

Wyróżnienie:

Marcel Joda i Sergiusz Lange z klasy VI b

 

Gratulujemy!

 

Dorota Nawrot

Agnieszka Wrzask

Magdalena Chałat

Patrycja Kłos

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl