tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

         W poniedziałek 15 lutego 2016 r. uczniowie kl. VA ze swoją wychowawczynią mieli okazję zwiedzić gmach Radia Koszalin. Podczas godzinnej wycieczki poznali kulisy pracy redaktorów i realizatorów technicznych. Obejrzeli miejsce zwane płytoteką z ogromną ilością płyt CD. Dowiedzieli się też, jaki zasięg ma Radio Koszalin. Z zaciekawieniem weszli do studia nagrań, gdzie wspólnie zaśpiewali piosenkę, która została nagrana i odtworzona. Zobaczyli również program "na żywo" i Studio Nagraniowo-Koncertowe im. Czesława Niemena. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że wizyta w Radiu była naprawdę ciekawa i poznawcza.  

Wychowawczyni klasy VA - Agnieszka Wrzask

Radio V a

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl