tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

15 marca 2016r. uczniowie klas I "e" i III "c" odwiedzili redakcję Telewizji Kablowej MAX w Koszalinie. Celem wycieczki było zapoznanie z pracą dziennikarzy telewizyjnych oraz zwiedzanie budynku siedziby. Wycieczkę prowadziła pani Monika Kuzio-Czapka (zastępca redaktora naczelnego) oraz pan Paweł Tybuszewski (kierownik działu technicznego telewizji). Dzieci dowiedziały się wielu  interesujących rzeczy na temat pracy dziennikarza oraz niezbędnego sprzętu wykorzystywanego w tym zawodzie. Miejscem, cieszącym się największym zainteresowaniem była sala nagrań, w której uczniowie mięli okazję wcielić się w rolę dziennikarza. Ogromną atrakcją były kamery, do których dzieci z miejsca prezentera przekazywały wiadomości, zapowiadały pogodę i informowały o wynikach wydarzeń sportowych. W studiu nagraniowym znajdował się  ekran telewizyjny, w którym uczniowie mogli zobaczyć siebie nawzajem. Wycieczka sprawiła wszystkim wiele radości i wzbogaciła o kolejne doświadczenie związane z  pracą dziennikarza. 
Wychowawczynie klas panie: Manuela Rewkowska i Ewa Rachwalska

Wycieczka MAX zd.1

Wycieczka MAX zd.2

Wycieczka MAX zd.3

Wycieczka MAX zd.4

Wycieczka MAX zd.5

Wycieczka MAX zd.7

Wycieczka MAX zd.8

Wycieczka MAX zd.10

Wycieczka MAX zd.11

Wycieczka MAX zd.12

 

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl