tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

Nie taka czwarta klasa straszna, jak ją malują – wyjazd integracyjny uczniów klas czwartych do Kędzierzyna (29.09.2016r.)

W ramach integracji zespołów klasowych, uczniowie klas czwartych skorzystali z ostatnich ciepłych dni września i odwiedzili Gospodarstwo Agroturystyczne „Zaścianek” w Kędzierzynie. Na miejscu natychmiast ruszyli z piłkami i paletkami na zieloną łąkę. Z zapałem przeciągali linę, uczyli się chodzić na szczudłach, piekli bułeczki, jeździli konno, oglądali pokaz psich umiejętności i w końcu piekli kiełbaski nad ogniskiem.

Organizatorki: wychowawczynie klas czwartych

Kdzierzyn zd.1

Kdzierzyn zd.2

Kdzierzyn zd.3 2

Kdzierzyn zd.4

Kdzierzyn zd.5

Kdzierzyn zd.7 1

Kdzieyn zd.6

Kdzierzyn zd.8

Kdzierzyn zd.9

 

 

 

 

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl