tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

     30 września 2016 roku uczniowie naszej szkoły, klasy Va i Vc z wychowawczyniami, wzięli udział w Dniu Otwartym Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Sianowie. Podczas wizyty uczniowie mogli zapoznać się z metodami zagospodarowania i przetwarzania odpadów, sprzętem wykorzystywanym do przewozu śmieci oraz zasadami przetwarzania odpadów. Dowiedzieliśmy się dlaczego ważna jest segregacja śmieci i jak istotny jest ich recycling. A czy wiecie, że plastikowa butelka może się rozkładać nawet do 1000 lat! Sortując śmieci chronimy środowisko i dajemy szansę na ich ponowne wykorzystanie. Chroń środowisko, sortuj odpady!

PGK zd.1

PGK zd.2

PGK zd.3

PGK zd.4

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl