tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

13 stycznia uczniowie klasy III a wybrali się do Muzeum Okręgowego w Koszalinie w celu obejrzenia wystawy pt. „Przewodnik po Bożym Narodzeniu”. Wystawa skupiona  na wyjaśnianiu haseł – bożonarodzeniowych symboli. Ilustruje cały okres od Wigilii do Trzech Króli, pokazując wszystkie najważniejsze elementy, symbole, wierzenia i rytuały tych świąt. Dzieciom najbardziej podobała się szopka krakowska oraz prezentacja multimedialna produkcji opłatka wigilijnego. Po obejrzeniu wystawy dzieci udały się do park, aby zobaczyć go w zimowej szacie. Wychowawca: Dorota Kościuszko-Cienkowska

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl