tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

   W ramach tegorocznej akcji „Bezpieczna zima, bezpieczne ferie zimowe 2017” w naszej szkole miał miejsce szereg różnorodnych działań. Uczniowie mogli wziąć udział w konkursie plastycznych pod hasłem „Bezpieczne bawimy się na śniegu i lodzie”, a także w prelekcji funkcjonariuszki Straży Miejskiej nt. „Bezpiecznie spędzamy czas w miejscu zamieszkania podczas ferii zimowych. Zagrożenia zaczadzeniem”. W akcję włączyła się również szkolna pielęgniarka, przeprowadzając w klasach I-szych zajęcia nt. „Profilaktyka grypy i infekcji grypopodobnych”. W ramach zajęć komputerowych, nasi uczniowie omówili zasady bezpiecznego korzystania z Internetu oraz sposoby reagowania w sytuacjach zagrożenia, natomiast podczas zajęć technicznych przypomnieli, w jaki sposób bezpiecznie poruszać się zimą po drogach. Wychowawcy podzielili się z uczniami ciekawą prezentacją multimedialną na lekcjach wychowawczych. Ponadto klasa IV a i IV b uczestniczyły w pokazach ratownictwa wodnego na zamarzniętym zbiorniku wodnych na Wodnej Dolinie.

Organizatorki: pani Iwona Bielicka, pani Dorota Kościuszko-Cienkowska,

pani Dorota Nawrot, pani Jolanta Herbuś

Zima 2017 r. zd.2

Zima 2017 r. zd.3

Zima 2017 r. zd.4

Zima 2017 r. zd.5

Zima 2017 r. zd.6

Zima 2017 r. zd.7

Bezpieczna zima zd.1

Bezpieczna zima zd.2

Bezpieczna zima zd.3

Bezpieczna zima zd.4

 

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl