tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

     21.04.2017r. w naszej szkole odbył się panel koleżeński, którego celem było podsumowanie i zaprezentowanie wypracowanych przez 2 lata efektów działań szkoły  w programie CRS2 (Całościowy Rozwój Szkoły – poziom zaawansowany), w ramach programu Szkoła Ucząca Się realizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Polsko-Amerykańską Fundację Wolności. W panelu koleżeńskim uczestniczyli dyrektorzy i nauczyciele zaprzyjaźnionych szkół: Zespołu Szkół im. M. Kopernika  w Ostrowcu, Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Niemicy, Szkoły Podstawowej w Drawnie, Zespołu Szkół Nr 13 im. UNICEF w Koszalinie, Szkoły Podstawowej Nr 17 im. Orła Białego w Koszalinie, Gimnazjum Nr 7 im. Konstytucji 3 Maja w Koszalinie oraz Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Narodowego Święta Niepodległości w Koszalinie. Uczestnicy panelu mieli okazję obserwować proces nauczania i uczenia się uczniów oraz porozmawiać z uczniami na temat tego, co podczas lekcji pomaga im się uczyć. Paneliści obserwowali uczniów podczas sześciu lekcji, prowadzonych przez nauczycielki: Dorotę Kościuszko – Cienkowską (kl. 3a), Jolantę Terlecką (kl. 1b), Agnieszkę Bernecką (kl. 3c), Katarzynę Matusz (kl.4a), Kamilę Łukawską (kl. 5d), Dorotę Nawrot (kl. 4b). Dzięki temu ustalili widoczne w szkole wzorce nauczania i uczenia się uczniów.

Uroczystość zakończyła się wręczeniem zaszczytnegoTytułu Szkoły Uczącej Się.

     Pani dyrektor Beata Czapla przyjęła z rąk moderatorki panelu i opiekunki szkoły w programie CRS2 Małgorzaty Borowskiej – Leszczyszyn dokument potwierdzający przyznanie Tytułu. Szkoła Podstawowa Nr 10 w Koszalinie udowodniła, że podjęta przez nauczycieli praca nad rozwijaniem strategii dobrego nauczania przyniosła uczniom wiele korzyści. Dzięki temu SP 10 powiększyła grono wyjątkowych szkół tworzących Klub Szkół Uczących Się. Cieszymy się sukcesem naszych nauczycieli, którzy prezentowali lekcje. Gratulujemy tym wszystkim, którzy praktykują strategie oceniania kształtującego na co dzień!

Panel SUS zd.21

Panel SUS zd.6

Panel SUS zd.5

Panel SUS zd.4

Panel SUS zd.8

Panel SUS zd.7

Panel SUS zd.9

Panel SUS zd.10

Panel SUS zd.11

Panel SUS zd.14

Panel SUS zd.15

Panel SUS zd.12

Panel SUS zd.18

Panel SUS zd.16

Panel SUS zd.17

Panel SUS zd.19

Panel SUS zd.1

 

 

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl