tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

        Dnia 31 maja 2017 r. odbyła się w naszej szkole IV edycja  Powiatowego Konkursu Wiedzy Przyrodniczej z Elementami Pierwszej Pomocy dla uczniów klas trzecich. Uczestnikami konkursu byli uczniowie z następujących szkół: SP nr 4 w Koszalinie, SP nr 7 w Koszalinie, SP nr 10  w Koszalinie, SP  w Konikowie. Drużyny rywalizowały w czterech konkurencjach: rozwiązywały test wiedzy przyrodniczej z elementami pierwszej pomocy, prezentowały okrzyk dotyczący ochrony środowiska, prezentowały kotyliony nawiązujące do elementów przyrody.Wykonały także plakat do podanego hasła z dostępnych materiałów plastycznych.

Wyniki konkursu:

I miejsce-SP 7 w Koszalinie  

II miejsce-  SP 10 w Koszalinie

III miejsce- SP w Konikowie

IV miejsce-  SP 4 w Koszalinie

    Wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom serdecznie dziękujemy za udział w naszym konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach. Dziękujemy Radzie Rodziców SP nr 10 w Koszalinie za ufundowanie dzieciom pięknych nagród. 

Organizatorki: Jolanta Terlecka i Agnieszka Bernecka

Pierwsza pomoc 2017 zd.0

Pierwsza pomoc 2017 zd.1

Pierwsza pomoc 2017 zd.2

Pierwsza pomoc 2017 zd.3

Pierwsza pomoc 2017 zd.4

Pierwsza pomoc 2017 zd.5

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl