tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

27.09. 2017 r. odbył się finał konkursu pn. „Pozdrowienia z wakacji”. 

     Do szkoły nadesłano 64 pocztówki z wakacyjnymi pozdrowieniami. Kartki dotarły do nas z różnorodnych zakątków Polski i Europy!  Każda kartka wzięła udział w losowaniu. Nagroda główna – leżak, trafił do Zuzi Krauze z kl. III a! Na pozostałych konkursowiczów „spadł deszcz” niespodzianek. Gorąco dziękujemy  za udział w zabawie i już zapraszamy do kolejnej edycji!!!!!

       Organizatorzy:  Joanna Kurek, Dorota Niedbała

Pozdrowienia z wakacji zd.1

Pozdrowienia z wakacji zd.2

Pozdrowienia z wakacji zd.3

Pozdrowienia z wakacji zd.4

Pozdrowienia z wakacji zd.5

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl