tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

7 listopada 2017 r. nasi najmłodsi uczniowie uczestniczyli w spotkaniu o charakterze edukacyjnym dotyczącym zasad bezpiecznego poruszania się pieszych w ruchu drogowym, kształtowania poczucia odpowiedzialności za bezpieczeństwo własne i innych użytkowników drogi oraz podstaw udzielania pierwszej pomocy. Na naszej sali gimnastycznej „wyrosło” mobilne miasteczko ruchu drogowego ze światłami sygnalizacyjnymi, plac manewrowy, na którym dzieci poruszały się po wyznaczonej trasie na gokartach rowerowych. Dzieci uczestniczyły również w zabawie edukacyjnej „przejazd kolejowy” oraz przeszły instruktaż z zakresu udzielania pierwszej pomocy przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu do ćwiczeń – fantomów. W spotkaniu wzięło udział 114 uczniów z klas I-III. Uczniów przywitała pani Emilia Niemyt dyrektor Zachodniopomorskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Spotkanie zorganizowała pani Marta Gabryś przewodnicząca Rady Rodziców naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy i jesteśmy przekonani, że zdobyta wiedza przyczyni się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa najmłodszych użytkowników dróg. 

 miasteczko drogowe zd.1

miasteczko drogowe zd.2

miasteczko drogowe zd.4

miasteczko drogowe zd.5

miasteczko drogowe zd.7

miasteczko drogowe zd.8

miasteczko drogowe zd.9

miasteczko drogowe zd.10

miasteczko drogowe zd.11

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl